facebooktwitterflickerdiggrss
Buradasınız : Ana sayfa » Blog Yazarlığı

Bir blog site ile hemen yazmaya başlayabilirsiniz

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Günümüzde arama motorlarının ve sosyal medya sitelerinin en çok sevdiği şeylerden birisi de yeni içerik. Yeni üretilen yazılar, metinler ile kısa sürede başarıya ulaşmak mümkün.

Yaptığınız her hangi bir işle ilgili üreteceğiniz metin yazıları, ürün yazıları hedef kitlenize kısa sürede ulaştıracaktır. İnternet kopyalamadan bıkmış durumda. Bir haberin aynısı yüzlerce sitede. Haliyle arama motorları da buna göre yeni tedbirler alıyorlar. Yazıların ve içeriklerin özgün olmasına önem veriyorlar.

Özgün içerikleriniz varsa açacağınız bir kişisel blog ile sesinizi hedef kitlenize duyurabilirsiniz. Bir çok site ücretsiz bloglama imkanı veriyor. Hazırladığınız basın bültenlerini bloglarınızda yayınlarak kendinize , işinize bir fırsat sunabilirsiniz. Kendinize ait bir doman ile hemen bloglamaya başlayabilirsiniz.

Bu blog sitemi yıllar önce açtım. Arada bir yazılar yazıyorum. Ama tabi yeterli olduğunu düşünmüyorum. Sanırım bundan sonra daha çok yazmaya başlayacağım.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone
Fatih
Fatih Hakkında :
Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü


Bu kısmı footer.txt dosyasından düzenleyebilirsiniz
Tasarım ve programlama :Tanıtım Yazısı - Teog Konuları - Güzel Sözler