Blog açmak ve metin yazıları hazırlamak süper

Yazı yazma sevgim gün geçtikçe çoğalıyor. Blog sitemde sürekli yeni kelimeler görmek beni heyecanlandırıyor. Kelimeler ile konuşması seviyorum. Düşüncenin metin yazısına dönüşmesi harika bir şey.

Yazılarımdan başkalarıda faydalansın istiyorum. Ama bu nasıl gerçekleşecek bilmiyorum. Basın bültenleri hazırlayabiliyorum. Metin yazarlığında yurt dışındaki örnekleri de inceleyerek epey bilgi sahibi oldum. Bakalım Mevla neyler, neylerse güzel eyler. Bir iş yerini metin yazıları ile başarıya ulaştırabileceğimi düşünüyorum. Ama ülkemiz daha metin yazarlığını daha yeni tanıyor gibi. Son birkaç yıldır bu tür siteler epey yatırım almaya başladı. Sadece metin yazarlığı üzerine yatırım alan siteler mevcut. Kim bilir günün birinde metin yazılarımız dikkat çeker ve bizlerde insanlara faydalı olmanın heyecanını yaşarız.

Bir blog site açmak ve yazmaya başlamak çok güzel bir duygu. Firmaların, şirketlerin, bireylerin ve kurumların blog siteleri olmalı. Çünkü yazdıkça , metinler ürettikçe kendinizi ifade etme fırsatı bulursunuz.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir