Blog site ve yazı yazma önceliği

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Bir blog yazıyorsanız karşınıza çıkan en önemli konulardan birisi hangi konularda yazacağınızdır. Bir konu üzerinde yoğunlaşmak site için daha faydalı oluyor. Yazmaya başladığımdan beridir odaklanacağım konularda zaman zaman sıkıntı çekiyor gibiyim.

Her konuda yazmak siteyi bocalatıyor sanki. Ama tek bir konu üzerine odaklanıp sürekli o alanda metin yazıları yazmak başarı açısından daha isabetli. İşte tam bu sırada işletmelerin blog kurmalarının önemi daha iyi anlaşılıyor. Çünkü bir blog site açıp işinizle ilgili bloglamaya başladığınız zaman sadece işinize odaklandığınız için daha faydalı ve başarılı olacaktır.

Bir blog açın ve işinizin inceliklerini yazmaya başlayın. Bu faydalı bilgiler iş fikirleri açısından da faydalı olacaktır.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir