15 tatil ne zaman olacak?

Öğrenciler için geri sayım başladı. İlgiyle 15 tatil ne zaman olacak merak etmeye başladılar. 2016 2017 eğitim öğretim yılında 1.dönemin sonlarına doğru yaklaşıyoruz. TEOG sınavının 1.si yapıldı. Öğrenciler yarıyıl tatiline girecekler

Bu sene yarıyıl tatili 2O OCAK ta başlayacak. Öğrenciler uzun bir dönemin ardından dinlenme fırsatı bulacaklar. 8.sınıf öğrencileri için teog süreci bitmiş değil. Teog konuları tekrar gözden geçirilecek ve 2.dönem teog sınavı için hazırlık başlayacak. 8.sınıflar için bu sınav çok önemli. Yeni bir lisenin kapıları bu sınav puanları ile açılacak.

15 tatil  20 ocak 2017 de başlıyor. Tatilde bol bol dinlenmeli ve kitap okumalı. Kitap okuyan öğrenciler sınavda daha başarılı oluyorlar. Anlama kolaylaştığı için sorular kolay çözülüyor. 8.sınıf öğrencileri 15 tatili kitap okuyarak değerlendirebilir. 2.teog sınavında başarı yükselecektir.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir