Bozkurt, TEOG’a Girecek Öğrencilerimiz: Hepinize Başarılar Diliyorum

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Teog sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi. Bozkurt mesajında: “27-28 Nisan tarihlerinde yapılacak Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavına katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin heyecanını paylaşıyoruz.

TEOG sınavına 664 okulumuzda, 5 bin 840 salonumuzda,71 bin 703 öğrencimiz girecek ve 14 bin 840 öğretmenimiz de bu sınavda görev yapacaktır. Sınavın huzurlu bir ortamda geçmesi için gerekli tüm tedbirler alınmış ve hazırlıklar tamamlanmıştır.

Sevgili Öğrenciler,

Hedeflerinize ulaşacağınız ve çalışmalarınızın neticesini alacağınız bir sınav olarak görmenizi istediğimiz TEOG sınavında başarmak için elinizden gelen tüm gayreti göstereceğinize eminiz. Kendinize güvenin ve rahat bir şekilde sınava girin, unutmayın ki her zaman yanınızda olan aileleriniz/sevenleriniz bu süreçte de yanınızda olacak ve sizlere destek verecektir.

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü olarak heyecanınızı en içten duygularımızla paylaşıyor, bizler için ne kadar önemli ve değerli olduğunuzu sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz, gönlünüzdeki hedefinize ulaşabileceğiniz bir sınav süreci geçirmenizi temenni ediyorum.

Sınava katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrencilerimizi sevgiyle gözlerinden öpüyor, sizleri bugünlere getiren fedakâr ailelerinize selam ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi..

ankara.meb.gov.tr

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir