E-kurs kayıt Eba 2017 2018, eba e kurs , eba giriş

EBA ile eğitim güzel. E kurs eba giriş – 2017 kayıtları alınmaya başlanıyor.  Kurs başvuruları eba üzerinde. EBA giriş 2017  e- kurs. Eba giriş kurs kayıtları 2016 2017. Eba e kurs kayıt dönemi 2017 . Dönem içinde meb personeli tarafından sisteme yüklenen bilgiler günün her saatinde veliler tarafından kontrol edilebiliyor. Artık eba ile sisteme eğitim dosyalarıda yükleniyor. Online eğitim portalı EBA….

eba giriş 2017 . Teknoloji gelişti ve online kurslar hızla arttı. Eba e-kurs ile artık kayıtlar internet üzerinden yapılıyor. E-Kurs kayıtları devam ediyor. 2016 EBA e-kurs kayıt bilgileri nasıl yapılacak. Merakla beklenen Eba- E kurs kayıt ekranı ve sayfasına giriş. Genel bilgi sitesi olarak eba ile ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam ediyoruz.

E-okul sistemi ile uzaktan eğitim Süreci hızlandı gibi. Çünkü artık milli eğitim bakanlığı e-kurs işlemlerini artık internet üzerinden yapıyor.

Eba Öğrenci girişi ve öğretmen girişi ile kurs işlemleri hızlıca tamamlanıyor.
Önümüzdeki yıllarda eba üzerinden e-kurs işlemleri bir hayli hızlanacak gibi. Milli eğitim bakanlığı MEB teknolojiye yatırım yapmaktan geri durmuyor. Kodlama derslerinin ilk okullara da verilmesi ile internet Üzerindeki aktiviteler bir hayli hızlanabilir. Eba giriş ile online bilgi elinizin altında.

E-okul veli bilgilendirme sistemine mobil giriş yapan öğrenciler notlarını Hemen görebiliyorlar. E-okul sistemi internet olan her ortamda bir kolaylık. Okula gitmeden devamsızlıkları görmek mümkün.

EBA KURSLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

e kurs eba – 27 Eylül Salı günü son başvurusunun yapılacağı 2016-2017 öğretim yılı destekleme ve yetiştirme kursları, 03 Ekim Pazartesi günü ilk dersine başlayacak, 15 Ocak 2017 tarihinde sona erecek. 13-19 Şubat tarihlerinde başvurusu yapılacak 2. dönem kursları ise 27 Şubat 2017 tarihinde öğrenime başlayacak. İkinci dönem kursları ise 04 Haziran 2017’de son bulacak.

EBA Kursları  2. Dönem  Ne Zaman Başlıyor?

EBA 2. dönem kursları 8 Şubat 2016 tarihinde başlayacak 17 Haziran 2016 tarihinde son bulacak.

E-kurs.eba.gov.tr adresine giriş yaptıktan sonra “Öğretmenler için Mebbis Girişi”, “Öğrenciler için Eba Girişi”, “Özel Okul Öğrenci Girişi”, “Açık Öğretim Öğrenci girişi” veya “Mezun Öğrenci girişi butonlarından hangisiyseniz tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda sizden istenilen Kullanıcı adı bölümünü T.C kimlik numaranızla doldurup Eba şifrenizi de yazarak giriş yapın. Ardından da E-kurs işlemlerinden Kursta göreceğiniz dersleri ve dersleri sunacak öğretmenler arasından seçimleri işaretleyerek Kaydet tuşuna basınız.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir