E okul 2018 karne notları , veli bilgilendirme mobil

E-okul veli bilgilendirme sistemi 2016 ile öğrenciler notlarını öğreniyor. Teknoloji eğitimle birleşerek insanların hizmetine sunuldu. E-okul sistemi her gün gelişerek gücüne güç katıyor.

Bundan on sene kadar önce notları öğrenmek zordu. Tüm notlara erişmek için karne gününü beklemek gerekiyordu. Ancak gelinen noktada sistem her an karne notlarına ulaşma imkanı sunuyor. E-okul veli bilgilendirme sistemi Milli Eğitim Bakanlığı’nın güzel projelerinden birisi olarak hayatımızda varlığını sürdürüyor. Artık sistem velilerin ve öğrencilerin sürekli kullandığı bir yazılım haline geldi.

E-okul sistemine pc ile veya mobil olarak anında ulşamanız mümkün oldu. İnternete bağlı bir bilgisayarınız veya internet bağlantısı olan bir akıllı telefonunuzun olması yeterli. E-okul sistemine dünyanın her hangi bir noktasından erişmeniz mümkün. İnternet dünyayı küçük bir köy haline getirirken eğitim gibi sistemleri kolaylaştırdı. E-okl gibi sistemlerle artık velilerde eğitim sürecine dahil oldu.

E-okul faydalı mı?

Evet e-okul veli sistemi çok faydalı ve eğitimin vazgeçilmezi oldu. Artık herkes sistem üzerinden lazım olduğu kadar veri çekebiliyor. Öğrenciler karne notlarını ve teog sonuçlarını sistem üzerinden inceleyerek yarınlara daha emin adımlarla ilerliyorlar. Eğitim sisteminin bir parçası olan e-okul veli bilgilendirme sistemine günün her saatinde erişmek mümkün. E-okul veli bilgilendirme sistemi ile ders notlarını ve karne notlarını anında görmek mümkün.

E-okul uzaktan eğitimin bir parçası oldu. Kahve yudumlarken veya çay içerken şöyle bir okul notlarına göz atmanız mümkün. Öğrenci evde ders çalışırken sizde onun notlarını e-okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden takip edebilirsiniz. Ve öürenciye derslerinde motivasyon ağlayabilir ve başarılı olması için destek olabilirsiniz.

E-okull sistemi günden güne gelişiyor ve daha güzel bir sistem haline geliyor. Veli bilgilendirme sistemi üzerinden sınav notlarını ve teog sonuçlarına anlık erişim imkanı ile eğitim sistemine katkı sağlamanız mümkün.

Milli Eğitim Bakanlığı e-okul gibi sistemlere yatırıma devam ediyor.Eğitim sistemi ne kadar teknolojiye ayak uydurursa dünya ülkeleri ile yarışmak o kadar mümkün. Gelişmiş ülkelerin eğitim sistemlerine ayak uydurmak için internet üzerindeki bu gibi yatırımlara önem vermek önemli. Sistemlerimiz ne kadar başarılı olursa çocuklarımız o kadar başarılı olacaktır.

eokul-teog.com

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir