E okul bir çok uygulama ile çok faydalı

E-okul sistemi takdir teşekkür hesaplama da kolaylık sağlıyor. Notlarını sistemden gören öğreciler hesaplama araçları ile takdir veya teşekkür aldıklarını hesaplayabiliyorlar. Sistem bir çok kullanım ile eğitime katkı sağlıyor.

e okul karne notları sistem üzerinden kolaylıkla takip ediliyor. Eğitim teknolojiye ayak uydurdu. Artık aklımıza gelen projeleri sistem üzerine entegre ederek son kullanıcıya ulaşmak çok kolay.

e okul veli bilgilendirme sistemi ile veliler hemen pc girişi veya mobil girişi yaparak öğrencilerini takip edebiliyorlar.Ve okul ile irtibat halinde olarak öğrencinin başarılı olmasına katkı sağlıyorlar.

e okul kayıt ile öğrencileri okula gitmeleri çok kolay. Nakil gelenler , nakil gidenler , başka bir okula kayıt yaptıranlar sistem üzerinden kolaylıkla takip ediliyor. Teog nakil işlemleride artık sistem üzerinden yapılmakta.

e okul lise giriş ile hemen sisteme girebilir ve notlarınızı , devamsızlık durumlarınızı görebilirsiniz. Derslerinize çalışırken nelere ağırlık vereceğinizi hemen görebilirsiniz.

e okul veli bilgilendirme sistemi 2015 ile öğrenci takibi çok kolay. Öğrencilerin notlarını ve devamsızlık durumlarını anlık takip etmeniz mümkün.

e okul mobil yeni bir uygulama. Akıllı telefonlar çoğaldığı için artık nerede olursanız olun sisteme ulaşmanız mümkün.

e okul öğrenci bilgileri sisteme yükleniyor. Velilerin ihtiyacı olan bazı bilgiler VBS sistemi ile pc üzerinden kullanıma açılıyor.

Yeni gelişmeler ile e-okul sistemini daha çok ziyaret edeceğiz gibi. Milli Eğitim Bakanlığı (Meb) bir çok modülü kullanıma açarak eğitim işlerini daha kolay ulaşılır hale getirmektedir.

Fatih

7 yıl önce kişisel blog olarak başlayan sitemiz bilgi sitesi olarak yoluna devam ediyor. Sitemizde güncel konularda, özgün metinler yer alıyor. Faydalı bir bilgi sitesi olması temennisi ile..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir