E okul karne bilgisi, e okul veli bilgilendirme notlar 2018

Eokul Meb – E-okul veli bilgilendirme sistemi ile karne notları anında mobil telefonlarda. Meb e-okul sistemini her sene daha da güzel hale getiriyor. Öğrenci yaklaşır ve öğretmene, öğretmenim karne hediyesi olarak babam bana hediye alacak der. Bu okula giden her öğrenci için geçerlidir. Çocuklar artık karne notlarını e-okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden mobil giriş yaparak öğreniyorlar.

E-okul sistemi günden güne gelişerek bu günkü halini aldı. Ve veliler bu sistemi çok sevdi. Çocuklarını başarısını teşvik edici özelliği ile kullanımı her geçen gün artıyor. Karneler alınıyor. Veliler hediye telaşına düşmüş durumda. Başarılı öğrenciler ödüllendirilecek. E-okul sistemi üzerinden erişilen notlarla velilerde eğitim sürecine katılmış oldu. Eğitim haberleri içerisinde en çok e-okul geçiyor bu aylarda. E-okul üzerine haber yazan siteler veliler ile sistemi buluşturuyorlar. E-okul veli bilgilendirme sisteminin kullanımı her geçen gün artıyor. Çünkü yeni çalışmalar, yeni projeler sisteme entegre edildiğinden daha çok kullanılıyor.

E-okul veli bilgilendirme sistemine VBS 2016 yılı içerisinde günün her dakikasında ulaşabilir son dakika gelişmelerini öğrenebilirsiniz. E-okul sistemi Türkiye’nin eğitim açısından çok isabetli bir çalışma oldu. Meb sistemi kesintisiz çalıştırmak için her önlemi alıyor. Sistem dünya ülkelerinin eğitimcileri tarafından merakla veilgiyle takip ediliyor. Önümüzdeki yıllarda e-okul gibi sistemler daha da gelişecek çünkü kodlama dersleri ilkokul müfredatına girmek üzere. Haliyle öğrenciler küçük yaşlarda kodlama işine girdiğinden okullar bir yazılım atölyesine dönüşebilir. Okullar arası yazılım projeleri düzenlenebilir ve genç enerji potansiyeli daha iyi değerlendirilebilir.

E-okul veli bilgilendirme sistemine VBS mobil giriş imkanı da gelmiş durumda. Veliler veya öğrenciler gelişen teknolojinin nimetlerinden istifade ediyorlar ve e-okulu mobil olarak kullanıyorlar. Bu da günün her saatinde sisteme erişmek demek. Eğitim sürecinde gelecekte çok güzel projeler bizi bekliyor gibi. Pc girişleri zaten daha önceden çok yaygındı. Şimdi birde e-okul mobil eklendi. Sistem anlık olarak binlerce ziyaretçi ağırlamaya başladı. E-okul sistemi kullanımı kolay olan ve rahatlıkla bilgi alabileceğiniz bir sistem.

E-okul veli bilgilendirme sisteminde neler var?

Duyurular
Devamsızlık bilgisi
Not bilgisi
Haftalık ders programı
Sınav tarihleri
Aldığı belgeler
Okuduğu kitaplar
Davranış notları
Yıl sonu notları
Diploma puanı nakil durumu
Şube yazılı ortalamaları
Pansiyon zaman çizelgesi

Fatih

7 yıl önce kişisel blog olarak başlayan sitemiz bilgi sitesi olarak yoluna devam ediyor. Sitemizde güncel konularda, özgün metinler yer alıyor. Faydalı bir bilgi sitesi olması temennisi ile..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir