E okul Karne notu öğren, Meb 2017 2018

Karne notları e okul sisteminde. E-okul 2016  Meb ile karne notları anında elinizde. Karne notları günü gelmeden e-okul sisteminde. Karne notları internette. Eskiden karne gününü heyecanla beklenirdi. Notlardan pek kimsenin haberi olmazdı. Artık karne zamanı gelmeden notlardan haberiniz oluyor.

Tatile az bir süre kaldı. gözler sonuçlarda. E-okul veli bilgilendirme sistemi ile pc veya mobilden giriş yaparak 2016 karne notlarını hemen öğrenmeniz mümkün. Bu ay artık notlar sisteme girilecek. Ve kullanıma açılacak. Bir kullanıcı sistem üzerinden öğrenci girişi yaparak ders notlarına ulaşabilecek. Teog sonuçları haziran ayında açıklanacak gibi. Ama siz daha öncesinden diğer derslerin tüm notlarını görebilirsiniz.

2016 yaz tatili yaklaşıyor. Okullar ne zaman kapanacak? 17 haziranda öğrenciler tatile girecek. Tatile girmeden e-okul sistemi üzerinden karne notlarını görmek mümkün. Meb sistem üzerinden bazı modülleri öğrenci ve velilerin kullanımına açıyor. Veli bilgilendirme sistemi üzerinden okula dair bir çok bilgiye ulaşmak mümkün. Karne heyecanı tarih oldu. Başarılı öğrenciler beklemeksizin notlarını hemen görebiliyorlar.

Karne hediyeleri için son güne kadar beklemeye gerek kalmayacak. Çünkü günler öncesinden e-okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden notları görmek mümkün olacak. Veliler duruma göre hediye planı yapmaya başladılar bile. Karne notlarını öğrenme e okul ile çok kolay.

E-okul veli bilgilendirme sistemi ile okul bilgileri evimize, akıllı telefonlarımıza kadar geldi. Artık internetin var olduğu her ortamdan sistem girişi ile güncel haberleri , güncel ders notlarını görmek mümkün. Okullların kapanmasına sayılı kaldı. Karne notu öğrenme işi artık çok kolaylaştı.

 

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir