E okul mobil , veli bilgilendirme sistemi karne notları 2017 2018

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Karne günü yaklaşıyor. Eokul mobil ile devamsızlıkları hemen öğrenebilirsiniz. Merak insanoğlunun içini kemirir. Herkes başarısını ve notlarını merak eder. Artık eokul mobil sistemi ile notlarınıza erişmek an meselesi. Dakikalar içinde veli bilgilenidrme sistemine girebilir tecessüsünüzden kurutlabilirsiniz.

Gecenin bir yarısında notlarınız aklınıza gelirse hiç telaşlanmayın. Hemen sisteme e-okul mobil ile bağlanarak ders notlarınız hakkında bilgi sahibi olun. İnternet bağlantınızın olması ve akıllı telefona sahip olmanız yeterli. Milli Eğitim Bakanlığı sizlere kolaylık için seferber olmuş durumda. Teknolojiye ayak uyduran Türk eğitim sistemi geliştirdiği yazılımla son ana kadar hizmette.

E-okul daha birkaç sene kurulmuş bir yazılım iken yapılan yatırımlarla hızla gelişti ve son haliyle günümüze kadar geldi. Ancak gelişen şartlara göre sistem daha da gelişecek gibi. E-okul mobil ile her zaman eğitime bağlısınız. Her zaman eğitim sürecinin bir parçası olacaksınız.

Önümüzdeki yıllarda bakanlık kodlama derslerini müfredata eklemeyi düşünüyor. Zaman gösteriyor ki gelecekte daha güzel sistemlerle karşılaşacağız. Teog ve benzeri sınavlar da e-okul üzerinden işlem görmeye başlandı. Teog sonuçlarına göre artık öğrencilerin geleceği şekilleniyor. Haliyle e-okul veli bilgilendirme sistemine giriş oranı zamanla bir hali artacak gibi.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir