E-okul pc ile 24 saat sisteme erişmek mümkün

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

E-okul pc – Son on yılın başarılı projelerinden e-okul sistemi gün gün gelişiyor. Pc girişleri ile her zaman erişilebilen sistem eğitimde kolaylıklar sağlıyor.

Sistem bir öğrencinin okul öncesi eğitiminden başlayıp okul bitinceye kadar ki eğitim sürecini kontrol altında tutuyor. Öğrenci dosyaları artık tarih oldu. E-okul pc girişleri ile internet bağlantısının olduğu her yerde sistem girişi mümkün. Bir anne bir baba her zaman eğitim sürecini takip edebiliyor.

e-okul pc ortamının olduğu her yerde işe yarıyor. Pc ye bağlı yazıcılar ile hemen rapor almak mümkün. E-okul raporlarını mailler ile uzaklara iletmek mümkün. Artık e-okul sayesinde eğitim her yerde. Ve gün geçtikçe sistem daha da gelişiyor.

E-okul sistemine yatırımlar devam ediyor. Ülkemizin on yıl kadar önce kurduğu sistem ülkeler tarafından da yakından takip ediliyor. E-okul sistemi geliştikçe yeni uygulamalara tanık olmaya devam edeceğiz.

Veli bilgilendirme sistemi vbs sayesinde öğrenci velileri okul sürecini rahatlıkla takip edebilmekte. Vbs pc girişleri ile evden okul notlarını , sınav sonuçlarını , teog sonuçlarını görmek mümkün. Öğrencinin devamsızlıkları sistem üzerinden takip edilmekte ve anında girişimlerde bululnulmakta.

E-okul sistemi sayesinde merkez ile taşra eğitim arasındaki farklar hızla azalıyor. Merkez okullarda yapılan sınavların aynısı aynı anda köy okullarında da yapılabiliyor. Zaman içerisinde eğitimin standartları yükselecek. Bu kesin gibi. Eğitim kazanımları aynı anda tüm ülke çapında uygulanarak ortak sınavlar sayesinde başarı takip edilebiliyor. Eğitim uzmanları tarafından yapılan analizler ile yeni eğitim yatırımları yapmak mümkün hale geliyor.

E-okul pc girişleri gün geçtikçe daha yoğun hale gelecek. Çünkü mobil girişler gün geçtikçe çoğalıyor. E-okul mobil girişleri sayesinde gezerken , yolculuk yaparken dahi e-okul sistemine giriş yapmak mümkün.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir