E okul pc ile eğitimdeki süreç daha kolay

Yaz tatilinin ortalarındayız. Ağustos ayı geldi. Okul döneminde çok çok hareketli olan e okul sistemi bu günlerde de çok yoğun. E okul pc ile teog işlemleri devam ediyor.

Eğitimde son yıllarda güzel gelişmeler oluyor. Teknolojinin nimetlerinden eğitim sürecinde de istifade ediyoruz. E okul sistemi kurulduğu günden bu güne çok güzel işler başardı. MEB artık eğitime dair verileri kolaylıkla sistem üzerinden alabiliyor. E okul pc ile internete bağlı her ortamdan sisteme erişebiliyor ve okul sürecini kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.

8. sınıf öğrencileri yaz döneminde teog yerleştirme işlemleri ile uğraşıyorlar. Bir yıllık yoğun emeğin karşılığını bu günlerde olacaklar. Bu sene son sınıf olan öğrenciler ise şimdiden hazırlıklara başladılar ve teog konularının açıklanmasını bekliyorlar. Teog işlemleri e okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden kolaylıkla halledilebiliyor.

E okul pc ile günün her saatinde sisteme erişebilir ve e-okul.meb.gov.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Fatih

7 yıl önce kişisel blog olarak başlayan sitemiz bilgi sitesi olarak yoluna devam ediyor. Sitemizde güncel konularda, özgün metinler yer alıyor. Faydalı bir bilgi sitesi olması temennisi ile..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir