E okul sistemi eğitimin bir parçası

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Okul geleceğimizin imar merkezi. Okul çocuklarımızın eğitim yuvası. E-okul ile günden güne güçlenen eğitim sistemi sanal ortam ile eş zamanlı hareket etmeye başladı.

E-okul sistemi ile artık tüm eğitim verileri internet ortamına aktarılabiliniyor. Merkezi sistem ile okullardaki başarı ve eğitimin gidişatı takip edilebiliyor. Velilerinde erişebildiği sistem günden güne gelişmekte.

Öğrenci bilgileri ile sisteme giriş yapan veliler öğrencinin ders notlarına ulaşabiliyorlar. Karne almadan karne notlarına ulaşabilen öğrenciler yazılı notlarını sistem üzerinden takip edebiliyorlar.

Eokul sistemi şu an çok kullanıldığı gibi zaman içerisinde de hızla gelişerek eğitimin vazgeçilmez bir parçası haline gelecek gibi. E-okul bilgilerine bilgisayar pc üzerinden ulaşmak çok kolay. İnternete bağlı bir bilgisayar ile sistem elimizin altında. Ayrıca eokul sistemine mobil uygulama ile akıllı telefonlar ile de ulaşmak mümkün.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir