E-okul veli bilgilendirme mobil giriş ve karne notları (MEB)

Eokul mobil hizmeti ile dönem sonu karne notlarınızı hemen öğrenin. Karne sonuçtur. Bir dönemin başarıya dair sonuçlarıdır. Kaybetmek ise yok. Karne notları düşük ise bir sonraki dönemde daha başarılı bir karne için hareke geçilmeli.

E-okul mobil ile veliler sistem üzerinden çocukların notlarını ve devamsızlıklarını öğrenebiliyorlar. Ancak bu öğrenme çocuklar üzerinde olumsuz etki yaratmamalı. Öğrenci üzerine fazla gidilirse , ceza verilmeye kalkışılırsa çocuk derslerden daha fazla uzayacaktır. Çocuklar için başarı istiyorsak onları moral ve motivasyonla hazırlamalıyız.

Veli bilgilendirme sistemi okullar açısında büyük kazanç. Veli ile iletişime geçmenin başka bir yolu. Düzenli girilen notlar ile hemen velinin ve öğrencinin ilgisi çekilmekte ve öğrenci eğitim sürecine daha aktif katılmakta. E-okul Türk eğitim sistemi için büyük kazançlar sağladı. Milyonlarca öğrencinin okul ile ilgili bilgileri anlık olarak takip edilmekte. Ve sistem istatistikleri ile eğitime büyük faydalar sağlamakta.

E-okul veli bilgilendirme sistemini mobil bir cihazla istediğiniz yerde kullanmanız mümkün. Pc girişleri ile her zaman sistemden veri alabilirsiniz. Zaman içerisinde çok farklı gelişmelerile daha etkin kullanılan bir eğitim sistemi olacak gibi. E-okul mobil ile Türkiye nin ve dünyanın her tarafında devamsızlıkları öğrenebiliyorsunuz. Ancak internet bağlantısı sahibi olmanız şart. Ülkemizde her eve internet girmesi ile birlikte sistem daha fazla kullanılmaya başladı.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir