E okul veli bilgilendirme sistemi , 2018 mobil giriş pc

2016 E-okul veli bilgilendirme sistemi – Kağıtlar kalemler derken hızla interneti kullanmaya başladığımız bir dönemi yaşıyoruz. Okul işlemleri bile artık internet üzerinden online yapılır oldu. E-okul Veli bilgilendirme sistemi ile öğrenciler artık okul bilgilerini online takip etme imkanı buldu.

E-okul sistemi ülkemiz adına eğitimde büyük gelişme. Eklenen yeni modüller ile her zaman daha güçlü bir sistem haline geliyor. E-okul gün geçtikçe daha fazla kullanılıyor. Karne gününün yaklaştığı şu günlerde öğrenciler ve veliler sistemi aktif olarak kullanıyor.

E-okul sistemi Dünya’nın ilgiyle takip ettiği bir sistem haline geldi.E okul sistemi okullarda kağıt yükünü bir nebzede olsa hafifletti. Öğretmenler sistemi sürekli güncelliyorlar. Okul idaresi gerekli bilgileri sürekli sisteme yüklüyor. Ve okul bilgilerinin bir kısmı öğrencilere ve velilere açılıyor. Tabi tüm bilgiler değil. Notlar ve devamsızlıklar mobil ve pc girişleri ile öğrencilerin kullanımına açılıyor.

Mobil Kullanım gün geçtikçe artıyor. Çünkü artık her elde bir akıllı telefon var. Haliyle mobil üzerine yatırımlar hızlanıyor. 2016 yılı internette daha fazla yatırım olacak gibi. Çin 5g kullanımı denemelerine başlamış. Internet üzerine yatırımlar çok hızlanacak gibi görünüyor.

E-okul Türkiye’de en çok aranan kelimeler arasında. Öğrencisi olan her veli e-okul kelimesini mutlaka arıyor. Eğitim önemli. Veliler öğrencileri her zaman takip etme fırsatı buluyorlar. Karne almaya az kaldı. Her evde tatil ve karne heyecanı yaşanıyor. Dönem boyunca çalışan öğrencilerin tatil en doğal hakkı. Tatil heyecanı ve karne heyecanı birbirine karışmış durumda.

E-okul veli bilgilendirme sistemi ile günün her dakikasında notları görmek mümkün. Mobil giriş yaparak sisteme erişmeniz an meselesi. Okullar güncellemeleri hızla yapıyorlar. Güncel bilgilerin birkısmına hemen erişmek mümkün. Milli eğitim bakanlığı MEB sistemi her geçen gün yeniliyor.

Orta okul sonrası güzel bir liseye gitmek önemli. Ortaokul 8. Sınıfta girilen teog sınavı önemli. Liseye girişte teog sonuçlarının Önemi büyük.

eokul-teog.com

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir