E okul veli bilgilendirme sistemi ,karne notu

E okul veli bilgilendirme sistemi , ile karne ve ders notları elinizin altında.Öğrencileri değerlendirme açısından önemli. Veliler günün her hangi bir saatinde sisteme giriş yaparak öğrenci notlarını görebiliyorlar.Dönem sonu yaklaşırken karne notu merakıda çoğaldı. Her veli çocuğundan üstün başarı bekliyor. E-okul üzerinden mobil veya pc kullanarak karne notlarını öğrenmek mümkün.

e-okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde okul sürecini takip etmek daha kolay hale geldi. Teknolojinin imkanlarını kullanan Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) gerekli yatırımları yaparak velilerin işini kolaylaştırdı. Okul aile iş birliğini daha etkin hale getiren sistem sayesinde internete bağlı her ortamda bilgi almak mümkün.

e okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrenciler veli kontrolünde daha verimli ders çalışır oldular. Çünkü sistem sayesinde hemen devamsızlıkları ve notları görmek mümkün. Dünyanın gelişmiş ülkeleri bile buna benzer sisteme daha yeni geçerken Türkiye epey mesafe kaydetti.

e okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinin okul verilerine anında ulaşan veliler gelişmelerden memnun. Okul sürecine dahil olmak velileri sevindiriyor. Çünkü tek istekleri çocuklarının okul yolunda iyi bir eğitim almaları. Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB) alt yapı çalışmalarına ağırlık vererek yeni modüller ile sistemi daha aktif hale getiriyor. Veliler artık mobil girişler ile de her zaman sisteme ulaşabiliyorlar.

e okul veli bilgilendirme sistemi giriş ile dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınız varsa sorun yok. Sistem elinizin altında. VBS sistemine her an ulaşmak mümkün. Öğrencinin okul numarası ile sisteme giriş yapabilir ve velisi olduğunuz öğrencinin okul bilgilerine erişebilirsiniz. Teog sınavları da e-okul üzerinden işlemeye başladı. Başvuru ve teog sonuçları anında sistemde.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir