e okul veli bilgilendirme sistemi kesin giriş 2017 2018

eokul-teog.com – e okul veli bilgilendirme sistemi kesin giriş. VBS velilerin okul bilgilerini internetten üzerinden takip ettiği bir sistemdir. Milli Eğitim Bakanlığı Meb tarafından bundan 10 yıl önce devre sokulmuş ve eğitimi pc ile takip etme imkanı vermiştir. Veli bilgilendirme ile öğrencinin ders notları ve devamsızlıkları takip edilebilmektedir. VBS girişi yapan bir veli hemen öğrenci bilgilerine ulaşabilmektedir. E-okul veli bilgilendirme sistemi kesin girişe aşağıdan ualaşmanız mümkün.

Her Veli öğrencisinin başarılı olması için çalışır. Çünkü yıllarca bu nun için çalışır. Bir tek gayesi vardır. Evladının mutlu olmasını ister. Ve her veli okul ile sürekli bağlantılıdır. Günümüz teknolojisi velilere uzaktan takip etme fırsatı vermektedir. VBS pc girişi ile veliler öğrencileri uzaklardan takip ederek eğitime dahil olmaktadırlar. İster yakında olsun ister uzakta e-okul sistemi ile eğitim dünyanın her tarafına gitmektedir. Bir internet bağlantısı sisteme ulaşmak için yeterlidir. Ve öğrenci bilgilerine kısa yoldan ulaşılmaktadır.

Öğrenciler okul numarası ve tc numarası ile e-okula giriş yapabilmekte ve notlarını takip edebilmekteler. Teog sınavları ise not takibini önemli kılmaktadır. Çünkü teog sınavı notları ile güzel liselere yerleşmek mümkündür ve buda daha güzel yarınlar demektir. Milli Eğitim Bakanlığı teog işlemlerini e-okul sistemi üzerinden takip etmektedir. Ve başvuruları sistem üzerinden almaktadır.

Veli bilgilendirme sistemi kısa adı ile VBS eğitim açısından önemlidir. Daha önce farklı farklı sitelerde iken son gelişmeler ile tek site üzerinden e-okul ve VBS girişi yapmak mümkün hale gelmiştir.

Fatih

7 yıl önce kişisel blog olarak başlayan sitemiz bilgi sitesi olarak yoluna devam ediyor. Sitemizde güncel konularda, özgün metinler yer alıyor. Faydalı bir bilgi sitesi olması temennisi ile..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir