e okul veli bilgilendirme, VBS mobil , e okul veli giriş

E okul veli bilgilendirme 2017, VBS mobil –  Öğrenciler yaz boyunca teog yerleştirmeleri ile e okul sistemini ziyaret etti. Ve yakında okullar açılacak. E-okul veli bilgilendirme sistemi yeniden aktif olarak hizmet vermeye başlayacak. e okul VBS giriş ile okul çok yakın.

E okul veli bilgilendirme 2017 VBS mobil, bu günlerde çok hızlı çalışıyor. Ocak ay’ı tatil ayıdır. Her ocak sonu öğrenciler tatile çıkarlar. Karneler heyecanla beklenir. E-okul Veli bilgilendirme sistemi karne heyecanını birazda alır çünkü öğrenciler tüm notlarını sistem üzerinden görebilirler.

Başarı öğrenciler için önemli. Çünkü yarınlar okul başarıları ile şekillenir. Veliler eğitim sürecinde öğrencileri takip etme ihtiyacı hissederler. Bu gereklidir. Veli ilgisi olan öğrenciler daha başarılı olmaktadır. E-okul Veli bilgilendirme sistemi okula gitmeden öğrencilerin notlarını ve devamsızlıklarını görmenizi sağlar.

E-okul BS sistemi eğitim adına büyük bir proje. Bu sistem beraberinde e kurs ile Eğitim’in kapısını araladı. Eba gibi projelerle eğitim sistemi uzaktan verilmeye başlandı. Evde internetiniz varsa eba üzerinde ders tekrarı yapabilir e-kurs girişlerini yapabilirsiniz.

E okul ülkemizde en çok kullandığımız eğitim yönetim sistemlerinden bir tanesi. Devasa sistem ile eğitim süreci kolaylıkla kontrol edilmektedir.

E okul veli bilgilendirme ise öğrenci takibini kolaylaştırmaktadır. Veliler istedikleri zaman devamsızlık ve ders notlarını görebilmektedir. Okul personeli sistemi sürekli güncel tutmaktadır. Sistem uzaktan anında izlenebilmekte istatistiki bilgiler hızlıca alınmaktadır.

E-okul sistemi her geçen gün güçlenerek yoluna devam ediyor. Sistem üzerinde sınavlara ve sonuçlara dair bir çok işlem gerçekleştiriliyor. Teog sonuçları ve teog işlemleri e-okul üzerinden alınabiliyor ve süreç sağlıklı bir şekilde takip ediliyor.

E okul Veli bilgilendirme sistemi VBS mobil sürekli öğretmenler tarafından güncellenmektedir. Bu sistem sayesinde büyük eğitim yatırımları yapmak daha kolay hale gelmiştir. Ülkemizdeki okul ve öğrenci durumları bir kaç klavye tuşu ile ekrana gelmekte ve kolaylıkla rapor alınabilmektedir.

Eokul veli bilgilendirme sistemi VBS ile her zaman kendinizi okulda hissedebilirsiniz. Çünkü elinizde mobil bir telefon varsa artık sisteme giriş yapmak kolaydır. Mobil girişlerin olması e-okul veli bilgilendirme sisteminin daha yaygın kullanılmasını sağlamıştır. E-okul vbs yeni modüllerle önümüzdeki yıllarda daha aktif olacak. Çünkü sistem güçlenerek yoluna devam ediyor.

E okul vbs sistemi bundan yaklaışık on yıl önce kuruldu. Belki kurulduğunda bu kadar etkin olacağı bilinmiyordu. İlk başlarda kesintiler sıkıntılar oluyordu. Ancak sistem güçlenerek yoluna devam etti. Siber saldırıların hızla arttığı günümüzde e-okul sisteminin önemi daha da arttı. Siber saldırılara karşı önlemler için sürekli yatırım gerekiyor.
Kodlama derslerinin ilkokulda okutulmaya başlanması ile geleceğe yönelik büyük bir yatırım yapılmış olacak. Artık ülkeler birbirlerine internet üzerinden saldırıyorlar. Kodlama dersleri genç nesli çok fazla olan ülkemiz için büyük bir avantaj olacaktır.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir