E okul veli pc giriş sistemi 2018

e okul VBS – 2016 2017 eğitim öğretim yılı devam ediyor. Öğrenciler birkaç hafta sonra karneleri merak etmeye başlayacaklar. Çünkü yarı yıl tatili yaklaşıyor. E okul veli bilgilendirme sistemi pc ile kolaylıkla notları görmek mümkün.

Öğretmenler İçin Not Açıklama e okul ile daha kolay

Öğrencilerin yanı sıra öğretmenler için de oldukça faydalı bir sitedir. Öğretmen sınavları okuduktan sonra e-okul sistemine notları girer, böylelikle tek tıkla tüm öğrencileri ve velileri bilgilendirmiş olur. Ayrıca e okul mobil seçeneği sayesinden bu işlemi telefonundan da kolaylıkla yapabilir.

Eğitim internet sayesinde dünya tarafından ortaklaşa takip edilmeye başlandı. E-okul gibi sistemler çoğaldıkça bilgi erişimi ve eğitimi daha güzel olacak.

Öğrencilerin ve velilerin ders notlarını öğrenmelerinin en hızlı yolu e-okul veri tabanıdır. Öğrenci TC kimlik numarası ve şifresi ile sisteme giriş yaparak okul ile ilgili bilgilerini buradan öğrenebilir.

Çocuğunun notlarından haberdar olmak isteyen anne ve babalar da bu site üzerinden sınav notlarını takip edebilirler. Okul notlarının yanı sıra teog başvuru bilgilerine ulaşım ve teog başvuruları bu site üzerinden yapılıyor. Siteye girdiğiniz zaman duyuruları ana sayfa üzerinde kolaylıkla görebilir ve okulla ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz.

E okul VBS sistemi son yıllardan çok kullanılan bir eğitim yönetim sistemi. Türkiye’de eğitim artık bu sistem ile kolaylıkla veri yönetimi yapabiliyor. Okullar düzenli olarak bilgi girişi yapıyorlar. Öğrenciler ve veliler ise e okul pc sistemi üzerinden okula dair bilgi öğrenebiliyorlar.

 

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir