Eokul yönetim sistemi , VBS giriş

Eokul haberleri , VBS , Eokul son dakika haberleri , 1. dönem notları , devamsızlıklar eokulvbs sisteminde. E-okul sistemi , Eokul her gün kullandığımız bir sistem haline geldi. Her bilgisayar açtığımızda eokul uğrak yerimiz oldu. Öğrencimizin tüm okul verileri eokulda.

E-okul ile eğitimin seyri değişti. Ülkemiz son yıllardaki teknolojik gelişmelere hızla ayak uydurarak kendini adapte etmeyi başardı. Bu gelişmelerden eğitim sistemi de nasibini aldı. Artık bir veli öğrencisinin okuldaki gidişatını okula gitmeden takip edebiliyor.

E-okul sistemi sayesinde anında ders verilerine ulaşarak öğrencinin geleceği hakkında önlem ve tedbir alıyor. Eokul sistemi her geçen gün hızla gelişyor. Devamsızlıklar anında eokul sisteminde. Dönem notlarına bu sistemi ile anında ulaşmak mümkün oluyor. Gelişen e-okul sistemi önümüzdeki yıllarda yeni atılımlar atacak gibi. Evet günü birlik başarıyı takip etmek , başarıdan haberdar olmak e-okul sistemi ile artık mümkün.

Eokul giriş sayfası

Bilgisayar veya akıllı telefon varsa birde internet bulmak mümkünse okul artık evimizde. Veli bilgilendirme VBS sistemi ile okul artık evlerimize uğruyor. Bu günlerde veri girişleri ile e-okul daki trafik hızlandı. Her geçen gün eokul veli sistemini kullanan sayısı artıyor.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir