Haydi Bil Bakalım bilgi yarışması finali yapıldı

Haydi Bil Bakalım adlı bilgi yarışmasının il finali yapıldı. Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülmekte olan Medeniyet Okulu Projesi kapsamında yapılan ‘Haydi Bil Bakalım’ adlı bilgi yarışmasının il finali, 26 Nisan 2016 tarihinde Mevlana Kültür Merkezinde yapıldı.

21 Aralık 2015 tarihinden itibaren başlayan ve Konya genelinden 570 ortaokulun katıldığı yarışmaların il finalinde Akşehir Bahçelievler Ortaokulu, Çumra Üçhüyük Ortaokulu ve Ereğli Kasım Topak Ortaokulu birbirleriyle yarıştılar.

Final yarışmasında Akşehir Bahçelievler Ortaokulu il birincisi, Çumra Üçhüyük Ortaokulu il ikincisi, Ereğli Kasım Topak Ortaokulu ise il üçüncüsü oldu.

Yarışma programına Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir AKYÜREK, Çumra Belediye Başkanı Mehmet OĞUZ, KOSKİ Genel Müdürü İsmail Selim UZBAŞ, Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan USLU, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Açıköğretim Daire Başkanı Mehmet Zeki BAŞYEMENİCİ, Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mücahit Sami KÜÇÜKTIĞLI, il milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

konya.meb.gov.tr

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir