facebooktwitterflickerdiggrss
Buradasınız : Ana sayfa » Eğitim

Hediye Verin

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Hediye insanları sevindirir. Müşterilerinize zaman zaman hediye verin.

Hediye gönül köprülerinin temelini sağlamlaştırır. İnsanlar mutlu günlerinde , yıl dönümlerinde , ziyaretlerinde hediyeleşirler ki dostluklar pekişir.

Hz. Ali (r.a.) bir sözünde Bahçe, çiçeklerin çokluğuyla ziynet bulduğu gibi, insan cömertlik ve ikram ile ziynet bulur der. Kazancınızın bir kısmıyla müşterilerinize güzel hediyeler sunmak

Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. Kurumsal kimliğinizi hatırlatan hediyeler de verebilirsiniz. Bir kalem , bir anahtarlık , çocuklar için balon küçük ama hedef kitlenizi memnun eden hediyelerdir.

İnsanın mutlu olması için bir güzel yüz bir tatlı dil yeterlidir. Güler yüz ile karşıladığınız müşterilerinizi hediyeler ile uğurlayın.

Geçenlerde bir gazete haberi bir hayli ilgimi çekmişti. Bir bakkal bin müşterisine hediye vereceğini söyler. Ve satışlarda hatırı sayılır artış olur. Bir yandan müşteri mutlu olurken sizinde kanacınız bereketlenir ve daha çok para kazanmaya başlarsınız.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone
Fatih
Fatih Hakkında :
Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü


Bu kısmı footer.txt dosyasından düzenleyebilirsiniz
Tasarım ve programlama :Tanıtım Yazısı - Teog Konuları - Güzel Sözler