Karaman’da TEOG LYS YGS Danışmanları Görevde

Karaman’da tercih danışmanları görevde.Danışmanlar  öğrencilere TEOG ve YGS LYS tercihlerinde yardımcı olacaklar. 2016 teog ve ygs lys tercihleriniz için mutlaka destek almalı. Sınav kadar tercihlerin doğru yapılması da önemli.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi (TEOG)- Yüksek Öğretime Geçiş Sınavları (YGS-LYS) tercih dönemi süresince hizmet verilmesi kapsamında, Karaman Merkez ve İlçelerde öğrencilerin üst eğitim programlarına yerleşmesi sürecinin önemli bir boyutunu oluşturan sınav sonrası tercihi için İlimiz Merkez ve İlçelerimizde Tercih Danışmanlığı Merkezleri oluşturulmuştur.

Öğrencilere sınav sonrası Tercih Danışmanlığı Komisyonunda görevlendirilen Rehberlik Öğretmenlerimizce öğrencilerimiz ile velilerine hizmet verilecektir.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir