Karne notlarını öğrenme 2018, e okul karne notları sayfası

Türkiye’de öğrenciler tatile hazırlanıyor. Karneler tamamlandı. Haftaya Cuma günü öğrenciler karne alacaklar. Karne notlarını öğrenmek isteyenler e okul sistemini ziyaret ediyorlar.

Günümüz eğitim sisteminde artık beklemeye gerek yok. Yazılılar tamamlandıktan sonra son haftada karne notlarını sistem üzerinden öğrenmek mümkün oluyor. 2016 2017 eğitim öğretim yılı tamamlanmak üzere. 8.sınıf öğrencileri için bu dönem bir hayli zor geçti. Teog konuları ile sınava hazırlanan öğrenciler yoğun bir dönem geçirdiler. Şimdi ise karne notlarını merak ediyorlar. Tecessüs içinde olan öğrenciler hızlıca sisteme giriş yaparak notları görebilirler.

20 ocak tarihinde 15 tatil başlayacak. Kar tatilleri yüzünde telafi dersleri gündeme gelmiş durumda.  Öğrenciler geri kaldıkları dersleri telafi edebilecekler. Öğrenciler bir yandan da bu dönem alacakları notları merak ediyorlar. Eğitim haberleri açısından gündem olmuş durumda. Bir çok haber sitesi güncel olarak konuya değiniyor.

E okul veli bilgilendirme sistemi ile eğitim gayet hızlı ve kolay hale geldi. Dosya işlerini neredeyse kaldıran sistem ile Türkiye eğitimini güncel olarak takip etmek mümkün.

Öğrenciler ve veliler 2016 2017 karne notları için e okul vbs sistemini ziyaret ederek bilgi alabilirler.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir