Karne notu , teog sonuçları e okul veli bilgilendirme sisteminde

Karne heyecanı bir başkadır. Bir dönemlik çalışmanın son hali , sonucu , başarı grafiğidir karne. Öğrenciler karne notlarını e-okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden anında öğrenebiliyorlar.

Vaatler vardır karne gününe. Başarılı öğrenciler sever karne günlerini. Alamadıkları ve ailelerinin almasını istedikleri hediyeler saklıdır bazen karne gününden. Eşe dosta başarıyı göstermek için önemlidir karne ve karne notları. E-okul sistemi ile günümüz şartlarında her an karne notlarını görmeniz mümkün hale gelmiştir.

Pc girişi ve mobil giriş yaparak anında karne notlarına ulaşabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı e-okul sistemi le okul işlerini kolaylaştırdığı gibi sistemi veli ve öğrencilere açarak ders notlarına ve karne notlarına erişim kolaylığı sağlamıştır. E-okul sistemi üzerinden devamsızlık bilgilerine de ulaşmanız mümkün. Öğrenciniz kaç gün okula gitmemiş karne almadan hemen öğrenebilirsiniz.

Karne heyecanı hiç bitmez. Çünkü başarının simgesidir karneler. Yarınlardaki başarıda önemli rol oynar. Karne notu iyi olan öğrenciler topladıkları moralle bir başka döneme daha iyi çalışarak yeni rota çizerler kendilerine. Karneler alınmak üzere ve heyecan dorukta. Bir yandan tatil heyecanı diğer taraftan karne heyecanı. Bu hafta güzel bir hafta olacak gibi. Karne notu kötü olan öğrenciler üzülecek biraz elbet ama bu dünyanın sonu değil elbet. Bir sonraki döneme daha iyi çalışmak için bir fırsat.

E-okul veli bilgilendirme sistemi ile karne notları pc ekranlarında. Pc giriş ile sistem üzerinden notlarınızı hemen öğrenmeniz mümkün. E-okul veli bilgilendirme sistemi mobil kullanım ile daha çok kullanılır hale geldi. Veliler her fırsatta sistem üzerinden notları öğrenebilir.

Teog sonuçları açıklandı. Veliler ve öğrenciler e-okul üzerinden teog sonuçlarını öğrenebilirler. Teog sınavı 8. Sınıf öğrencileri tarafından merakla bekleniyordu. Karneler dağıtılmadan sonuçlar belli oldu. E-okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden teog sonuçlarını öğrenebilirisiniz.

eokul-teog.com

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir