Teog giriş yerleri , 25-26 kasım teog sonuçları

eokul-teog.com – Teog sınavı yaklaşırken öğrenci listeleri yayınlandı. 8.Sınıf Ortak Sınavlar İçin Salon Öğrenci Listeleri ile ilgili duyuru yayınlandı. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulaması TEOG kapsamında 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılı Birinci döneminde yapılacak olan Merkezi Ortak Sınavlarda kullanılmak üzere Okul/Kurum Müdürlükleri İçin “E-Okul Sınav İşlemleri / Notlar ve Duyurular Ekranının Raporlar Bölümüne SNV01023 – 8.Sınıf Ortak Sınavlar İçin Salon Öğrenci Listeleri” raporu hazırlanarak kullanıma açılmıştır.

Not: Merkezi Ortak Sınavlara Girecek Olan Öğrenciler Sınav Giriş Yerleri ve Sınav Oturum Bilgilerini Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden öğrenebileceklerdir.

Sınav Giriş Yerinizi Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ

Eokulsistemi teog sınavlarında aktif olarak kullanılmaktadır. Teog işlemlerini e-okul ve veli bilgilendirme sistemi üzerinden takip edeblirsiniz.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir