Teog konuları 2018 , 8.sınıf müfredat

2017 2018 eğitim öğretim yılı için hazırlıklar başladı. Yeni müfredat açıklandı. 8.sınıf öğrencileri bu senede TEOG sınavına katılacaklar. Teog konuları henüz açıklanmadı ama öğrenciler ve velilerde şimdiden heyecan  var.

Her anne baba çocuğunun iyi bir okulda eğitim görmesini ister. Temel Eğitimden Ortaöğretim Sınavına Geçiş sınavı ( TEOG ) öğrencilere daha iyi bir lisede veya istedikleri okulda okuma fırsatı veriyor.

Teog konuları yakında kişisel blog sitemizde olacak. Her eğitim döneminde kananım ve müfredat ile ilgili bilgileri düzenli olarak ulaştırmaya çalışıyoruz. 2017 2018 teog konularını web sitemiz üzerinden takip edebileceksiniz.

Teog konuları ne zaman açıklanır? Konu ve kazanımlar dönem başında Talim Ve Terbiye sitesi üzerinden duyuruluyor. Ve bir çok eğitim sitesi üzerinden bilgilere erişmek mümkün oluyor.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir