Teog konuları, kazanımları MEB

2017 teog sonuçları – Türkiye’de Milli Eğitim Bakanlığı MEB her eğitim döneminde 8.sınıf öğrencileri için teog sınavı düzenlemekte. MEB,  öğrencileri teog konuları ile sorumlu tutmakta.

Teog konuları ve kazanımları her eğitim dönemi başında yayınlanmakta. Bu sene 1.teog sınavı 23-24 kasım tarihlerinde yapılacak.

Teog sitemize abone olarak teog haberleri takip edebilirsiniz. Teog sonuçları açıklanır açıklanmaz sitemizde yer alacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından düzenlenen sınavda kazanımlar öğrenciler için çok önemli. Çünkü sınav soruları kazanımlardan çıkıyor. Öğrenciler dönem başından itibaren dersleri sıkı tutarak iyi bir ortalama alabilirler.

Öğretmenler sınava kadar öğrencilere bu kazanımları kazandırmaya hayret gösteriyorlar. Okullarda sınava aylar kala teog telaşı başlıyor. Çünkü her okul ve her öğretmen öğrencisinin iyi bir lisede eğitim almasını istiyor.

Teog konuları ve kazanımları Talim ve Terbiye kurulunun sitesinde yayınlanıyor. 8.sınıf müfredatını alan eğitimciler hızlıca eğitim sürecine başlayarak öğrencileri sınava hazırlıyorlar.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir