Teog konuları Nisan 2017, MEB

Teog yaklaşıyor. 2.dönem sınavı nisan ayında yapılacak. Milli eğitim Bakalığı ( MEB ), her eğitim döneminde orta sonlar için teog sınavı yapıyor. Teog konuları Talim ve Terbiye Kurulu sitesinden yayınlanıyor.

Teog konuları 2017

Sınav 26-27 nisanda. Teog konularına dönem başından itibaren iyi hazırlanan öğrenciler kasım ve nisan aylarında sınava giriyorlar. Teog sınavı her dönem yapılmakta ve puanları çok önemli. Çünkü öğrenciler bu puanlar ile liselere yerleşiyorlar.

Teog konuları 2017 ve kazanımları her eğitim dönemi başında yayınlanmakta. Bu sene 1.teog sınavı 23-24 kasım tarihlerinde yapıldı..

Teog sitemize abone olarak teog haberleri takip edebilirsiniz. Teog sonuçları açıklanır açıklanmaz sitemizde yer alacaktır.

2017 teog konuları. Öğretmenler sınava kadar öğrencilere bu kazanımları kazandırmaya hayret gösteriyorlar. Okullarda sınava aylar kala teog telaşı başlıyor. Çünkü her okul ve her öğretmen öğrencisinin iyi bir lisede eğitim almasını istiyor.

Teog konuları ve kazanımları Talim ve Terbiye kurulunun sitesinde yayınlanıyor. 8.sınıf müfredatını alan eğitimciler hızlıca eğitim sürecine başlayarak öğrencileri sınava hazırlıyorlar.

2017 teog konuları MEB. Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından düzenlenen sınavda kazanımlar öğrenciler için çok önemli. Çünkü sınav soruları kazanımlardan çıkıyor. Öğrenciler dönem başından itibaren dersleri sıkı tutarak iyi bir ortalama alabilirler.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir