TEOG sonuçları sorgu MEB 2018

Teog sınavı süreci sona erdi. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? Sınav süreci öğrenciler için çok önemli. Çünkü yeni güzel bir okul kapısını aralamak için teog sonuçları yüksek olmalı. Teog yerleştirmeleri ile öğrenciler liselere yerleşiyor.

TEOG SINAVI SORU VE CEVAPLARI 2016 NİSAN AYI

Türkçe soru ve cevapları için TIKLAYINIZ
Matematik soru ve cevapları için TIKLAYINIZ
Din Kültürü ve ahlak Bilgisi soru ve cevapları için TIKLAYINIZ
Fen ve Teknoloji soru ve cevapları için TIKLAYINIZ
Inkılap Tarihi ve Atatürkçülük soru ve cevapları için TIKLAYINIZ
Yabancı dil (İngilizce) soru ve cevapları için TIKLAYINIZ
Yabancı dil (İtalyanca) soru ve cevapları için TIKLAYINIZ
Yabancı dil (Almanca) soru ve cevapları için TIKLAYINIZ
Yabancı dil (Fransızca) soru ve cevapları için TIKLAYINIZ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (Musevilik) soru ve cevapları için TIKLAYINIZ

Teog sonuçları sınav sonrası en çok merak edilenlerden. Sonuçlar haziran ayında açıklanacak. Veliler ve öğrenciler sonuçları e-okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden öğrenebilecekler. Öğretmenlerde bu süreçte çok heyecanlı. Çünkü emek verdikleri öğrencilerin başarılarını görmek istiyorlar.

Teog sonuçları için bir süre beklemek gerekecek. Çünkü sonuçların haziran ayında e-okul sistemine yüklenmesi bekleniyor. 8. Sınıflar için yeni bir süreç başlayacak. Ortaokul biterken lise hayatı başlayacak. Bu bir ay içerisinde sonuçlar heyecanla beklenecek.

Meb teog sonuçlarını e-okul sistemi üzerinden açıklayacağı için haziran ayında sistemde çok yoğunluk olacak. Ama artık e-okul sisteminde kesinti olmuyor. Meb geçen zaman içerisinde sistemi güçlendirdi. Karne notları sistem üzerinden bu günlerde öğrenilmeye başlanacak. Çünkü yazılı notları sisteme yüklenmeye başladı.

Fatih

7 yıl önce kişisel blog olarak başlayan sitemiz bilgi sitesi olarak yoluna devam ediyor. Sitemizde güncel konularda, özgün metinler yer alıyor. Faydalı bir bilgi sitesi olması temennisi ile..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir