Teog tercih robotu 2016, e-okul tercih listesi

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Teog tercih 2016 – Milli Bakanlığı’nın MEB  teog tercih listelerine haberimizden ulaşmanız mümkün. 2016 teog tercih robotu.

2016 orta öğretim kurumlarına geçiş listeleri burada. Teog puanlarınıza göre okulları tercih edebilirsiniz. E-okul tercih robotu. Teog sınavı sona erdi. Şimdi tercihlerde. Dikkatli bir seçimle liselerinizi seçeceksiniz. E-okul sistemi üzerinde tercih listeleri açıklandı.

2016 TEOG TERCİH LİSTESİ

E-okul tercih robotu ile seçiminizi yapın. Teog sınavı yıl boyu devam eden bir süreç. Sınava hazırlanmak ve girmek kadar dikkatli tercih yapmakta önemli. Mutlaka okullarınızla irtibatlı olarak tercih yapmaya gayret edin. E-okul tercih listeleri yayınlandı.Ekranda Anadolu liseleri tercih listesi, Anadolu imam hatip liseleri tercih listesi, Fen ve Sosyal Bilimler Liseleri Tercih Listesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Tercih Listesi, Çok Programlı Anadolu Liseleri Tercih Listesi, Özel Okullar Tercih Listesi var.

Teog tercihleri yapılmaya başlandı. Öğrenciler heyecanlı. Güzel bir tercih ile lisenin kapıları açılacak. 2016 teog tercih listesi açıklandı. Tercih danışmanı öğretmenlerinizden bu süreçte bilgi almanız önemli. Dikkatli bir tercih nakil sürecinde size kolaylık sağlayacaktır.

E-okul 2016 tercih robotu. Teog tercih listeleri yayınlandı. 8.sınıfı bitiren öğrenciler tercih yaparak eğitim hayatlarına yeni bir okulda devam edecekler.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir