Veli bilgilendirme sistemi , e okul pc giriş

eokul-teog.com – Veliler artık daha rahat. Mobil e-okul sistemi Velilerin işini kolaylaştırdı. Zordur öğrenci velisi olmak. Veli eğitimin yükünü çeker ve bu süreçte çok zorlanır. Çünkü çocuğunun başarılı olmasını , yarınları yönetecek güce sahip olmasını ister. Veli bilgi ister okuldan. Düzenli bilgilendirme ise eğitimi canlı tutar.

Veli bilgilendirme sistemi mobil çok güzel çalışmaktadır memleketimizde. VBS dediğimiz sistem ile e-okul girişi yaparak öğrecinin okul bilgilerine hemen ulaşabilirsiniz.

E-okul mobil sistem ile kullanıcı hedef kitlesini büyüttü. Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitimi takip etmek için kurduğu sistem dünyanın her tarafından kullanılır hale geldi. E-okul yeni uygulamaya koyduğu mobil uygulama ile sınırları kaldırdı.

Bir gece yarısı aklınıza notlarınız veya öğrencinizin devamsızlık durumu gelirse sisteme giriş yapıyorsunuz ve güncel dönem bilgilerine anında ulaşıyorsunuz. Eokul günden güne daha fazla kullanılmaya başladı. Eğitme yansımaları ise çok güzel. Çoğu zaman kuruma gitmeden başvuru yapabiliyor ve birkaç gün sonra sonuçları alabiliyorsunuz.

Başka ülkelerin bu tür eğitim yazılım sistemi var mı bilmiyoruz ama Milli Eğitim Bakanlığı Meb bu işte başarılı oldu. Bir öğrencinin ne kadar kitap okuduğunu sistem üzerinden anında görmek mümkün. Ayrıca eğitme dair başarılı uygulamalar anında sisteme entegre edilerek uygulamaya geçiliyor.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir