facebooktwitterflickerdiggrss
Buradasınız : Ana sayfa » Ekonomi

Güzel hazırlanmış basın bültenleri yazmalı

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Kültürel derinliği çok olan bir coğrafyanın çocuklarıyız. Ancak son yıllardaki teknolojik gelişmeler bizi tarihi değerlere sahip çıkma açısından olumsuz etkiliyor.

Kitap okuma oranının hızla düştüğü ülkemizde yazma oranı ise daha düşük. Kendini kelimenin gizemli sevdasına adayanlar hariç neredeyse yazma merakımız yok. Ama bu isabetli düşünüldüğünde fırsata çevrilebilir. Çünkü artık teknoloji demek metin demek, basın bülteni demek. Çünkü teknolojinin bir ayağı olan iletişimde söz sahibi olan yeni içerikler. Ne zaman ki yeni metinler üretiyorsunuz hemen hedef kitleye ulaşmanın bir fırsatını yakalamış oluyorsunuz.

Evet yazmalı. Yeni içerikler, yeni metin yazıları üretilmeli. Düzenlenen farklı etkinlikler basın bülteni haline gelmeli. Ve iletişim ağlarına usulünce sunulmalı. Çünkü iyi hazırlanmış bir basın bülteni, değerli bir metin yazısı kendine güzel mekanlar bulacaktır. Yazmak, yazmak temennisiyle.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone
Fatih
Fatih Hakkında :
Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü


Bu kısmı footer.txt dosyasından düzenleyebilirsiniz
Tasarım ve programlama :Tanıtım Yazısı - Teog Konuları - Güzel Sözler