İşinizle ilgili bir kitapçık hazırlayın

İşinizle ilgili bir kitap yazın. Zaman içerisinde mesleğiniz veya ilgi alanınızdaki işle ilgili bilgileriniz çoğalır.

İşinizle ilgili mutlaka bir kitapçık hazırlayın. Tanıtım için büyük katkısı olacaktır. Derlediğiniz notlardan veya tecrübelerinizi kullanarak hazırlayacağınız kitap ile hedef kitlenizi büyütebilirsiniz. Emlak sektöründe 10 yılda emekli olduğunu söyleyen Robert Kyosaki hazırladığı kitaplar ile kendine yeni hedefler çizmeyi başarmıştır. Kitapları onlarca dile çevrilerek satış rekorları kırmıştır.

Zaman içerisinde derlediğiniz bilgileri bir kitapçığa dönüştürebilirsiniz.

Hazırladığınız kitapçığı her müşterinize vermeye çalışın. İnternetten satış yapıyorsanız ürünlerinizin yanına mutlaka kitabınızı ekleyin.

Eğer sektörünüzle ilgili kitaplar dergiler okumaya başladıysanız yapacak çok işleriniz olduğunu görebilirsiniz. Ve okudukça bilginiz artar. Bu bilgi ve deneyimlerinizi hedef kitlenizle paylaşın. Onlara hazırladığınız kitapçığı veya kitabı hediye ederek size daha çok uğramalarına vesile olabilirsiniz.

Veya kalemle arası iyi olan birisini bularak notlarınızı kitaba dönüştürmesini isteyebilirsiniz. Yıllar öncesinden emek verilmiş eserler bizlere ulaşmaktadır. Kitaplar ile nesilden nesile ulaşacak eserler bile bırakabilirsiniz.

 

 

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir