E kitap indir

 

Mobil telefonların yeni özellikleri ile artık kitap okumak kolaylaştı. Her hangi bir kitabı artık cep telefonu ile takip edebiliyorsunuz. Son yılların gözde yayın aracı e-kitap. Hızla gelişen teknolojiye basın dünyası da ayak uydurdu. Kitaplar hızla e-kitap formatına dönüşüyor.

Yurt dışında e-book olarak bilinen e-kitaplar ülkemizde hızla çoğalmaya başladı. Ve bir süre sonra artık tüm kitaplar e-book formatına dönüşebilir.

Akıllı telefonlar insanların vazgeçilmezleri arasında yer almaya başladı. PDF formatında kitap okumaya uygun telefonlar ile artık herkes dilediği kitabı okuyabilecek. Şimdilik pek etkisi pek hissedilmese de genç nüfusun çok fazla olduğu ülkemizde e-kitap lara çok çabuk alışacağız gibi.

Evet bende e kitap dünyasın a erken ayak uydurayım dedim ve sizler için birkaç dosya hazırladım. Üstelik bu e-kitapları güncelleyerek geliştirmek istiyorum. Okuduktan sonra yorumlarınız ile destek olabilirseniz sevinirim.

Bilgisayarınızda Acrobat Reader Kurulu ise dosyaları açabilirsiniz..

1.

2.

3.

4.

5.

Bültenimize abone olarak E-Kitaplarımızdan , yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir