facebooktwitterflickerdiggrss
Buradasınız : Ana sayfa » Genel Kültür

Survivorda ok atma ile ilgili yarış olsa güzel olur muydu?

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Toplumun nabzını tutmak ve ilgi çekici başarılı projeler üretmek herkesin  kârı değildir. Survivor programı da tv izleyicileri arasında ilgiyle izlenen bir program. Arada bir kanalı izlerken oyunlar arasında bir de okçuluk olsaydı nasıl olurdu merak ediyorum.

Elbet her programın bir formatı var. Survivor yarışmasınında kendine has düzenlemeri var. Acaba Acun beyin böyle farklı bir etkinliğe gitmesi programın formatına uyar mıydı? Merak işte. Özümüzde okçuluk ve at ile yapılan bir çok spor mevcut. Şöyle programın girişinde Acun beyi at üstünde görsek ne kadar heyecanlanırdık. Tabi bunlar benim kişisel düşüncelerim. Ve Acun bey üzerine tez yazılacak kadar da başarılı buluyorum.

Evet blog siteme birkaç kelime ile de olsa yazmaya değer gördüğüm birkaç cümle eklemiş bulunuyorum. Yazmak ve yeni metin yazıları üretmek güzel. Teknolojinin sürekli yeni metinlere ihtiyacı var. Yazmaya ve yeni cümleler kurmaya devam edeceğim inşallah.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone
Fatih
Fatih Hakkında :
Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü


Bu kısmı footer.txt dosyasından düzenleyebilirsiniz
Tasarım ve programlama :Tanıtım Yazısı - Teog Konuları - Güzel Sözler