Web siteniz olsun

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

 

İyi bir web sitesinin 9 pazarlamacıya denk olduğunu söylerler. Günümüz şartlarında artık her işletmenin bir web sitesi olmalı.

Satışlarınız mahalle sınırlarını aşsın ülke geneline hitap edeyim , dört bir yandan talep gelsin diyorsanız güzel hazırlanmış bir web sitesine ihtiyacınız var. Hızla gelişen teknoloji ile artık internet ve bilgisayar her eve girmiş durumda. İnternet ucuzladığı gibi site kurma maliyetleri de bir hayli düşmüş durumda.

Mutlaka işletmenizin dinamik sayfalara sahip bir web sitesi olmalı. Kurumsal kimliğinizi destekleyici bir site ile sınırlarını genişletebilir uzaklara ürünlerinizi gönderebilir talep toplayabilirsiniz.

Sitenize ekleyeceğiniz haberler bölümü ile işletmeniz adına ürettiğiniz basın bültenlerini yayınlayabilirsiniz. Yeni üretilmiş haberler olduğu için sektörünüzde çok arananlar arasında kısa sürede yerinizi alırsınız.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir