Alcatel Idol 4 Akıllı Telefon

Artık her elde bir telefon var. Cep telefonları, piyasaya sürüldüğü ilk dönemden itibaren sürekli gelişerek yeni özellikler kazandı. Bu gelişimler ve yeni özellikler neticesinde günümüzde cep telefonları birer akıllı telefona dönüşerek salt telefon fonksiyonu dışında çok kapsamlı özelliklere sahip oldu ve basit bir telefon olmaktan çıkıp gelişmiş bir cep bilgisayarı haline geldi.

Yüksek çözünürlüklü kameralar, çift, dört ve sekiz çekirdekli işlemciler ve piksellerce ekran çözünürlükleri derken akıllı telefon sektöründe piyasaya sürülen her yeni telefon için bir önceki marka ve modele göre üzerine farklı ve yeni özellikler koyarak gelme zorunluluğu doğdu. Bu özellikleri ve yenilikleri taşımayan telefonlar tüketici tarafından değer görmedi ve arka planda kaldı.

ÜSTÜN ÖZELLİKLER, UYGUN FİYAT

Piyasaya girdiği ilk günden beri kaliteli ve uzun ömürlü telefonları ile dikkat çeken ve tüketicinin beğenisini kazanan Alcatel markası, yeni model akıllı telefonu Idol 4 ile üstün ve üst segment özellikleri, orta segment fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunuyor. Alcatel Idol 4 akıllı telefonu, gelişmiş özelliklerinin yanında, ürünle birlikte gelen VR (virtual Reality) Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile diğer telefonlardan ayrı bir nitelik taşıyor. VR gözlük, telefonla uyumlu bir şekilde kolayca kullanılıyor ve kullanıcıya eşsiz bir ses, görüntü, video, resim ve oyun deneyimi vaadediyor. Uygun fiyatı ve özellikleriyle piyasaya sunulan Alcatel Idol 4 akıllı telefonun sahip olduğu donanım özellikleri;

Full HD çözünürlüğünde 1920 * 1080 piksel IPS LCD Ekran
424 PPI (Pixel Per Inch) ekran piksel yoğunluğu
4 çekirdekli 1.7 Ghz ARM – Cortex A53 Birinci işlemci ve
4 çekirdekli 1.2 Ghz ARM – Cortex A53 İkincil işlemcisi
550 Mhz Adreno 405 GPU ( Grafik İşlemcisi )
LPDDR3 3 GB RAM
16 GB – 512 GB’a yükseltilebilir telefon hafızası
13 MP Dual Led flaş Arka Kamera
Led flaşlı 8 MP Selfie Kamera

Fatih

7 yıl önce kişisel blog olarak başlayan sitemiz bilgi sitesi olarak yoluna devam ediyor. Sitemizde güncel konularda, özgün metinler yer alıyor. Faydalı bir bilgi sitesi olması temennisi ile..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir