Balıkesir’de Web Tasarım Hizmeti Veren Web Tasarım Ajansı

Başlıktan da anlaşılacağı üzere bugün sizlere kreatif web tasarım hizmetleri sunan kurumsal bir web tasarım ajansından bahsedeceğim. Bu ajansın adı CREAMIVE . İstanbu’da merkezi bulunan ajansın çok kısa bir süre içerisinde Balıkesir web tasarım ofisi de açılıyor. Böylelikle hem Türkiye’;nin merkezi konumundaki İstanbul şirketlerine hizmet verecekler hem de Balıkesir şehriyle de Anadolu’nun dört bir yanındaki firmaların web yazılım ve dijital reklam ihtiyaçlarını karşılayacaklar.

Balıkesir Genelinde Web Yazılım ve Grafik

Anadolu illerinde çok fazla kreatif ajans ne yazık ki bulunamıyor. Bunun en büyük nedeni olarak ise arz talep dengesi gösterilebilir çünkü ihtiyaç sahibi şirketlerin önemli bir kısmı İstanbul’da yer alıyor. Hal böyle olunca da ajanslar da kendilerini İstanbul’da konumlandırıyorlar. Ancak unutuluyor ki diğer bölgelerde de birçok büyük firma bulunuyor ve bunların da internet sitesi ihtiyacı oluyor. Bu durumda da kendi bölgelerindeki merdiven altı işletmelerle ya da kreatiflikten uzak basit işletmelerle uğraşmak durumunda kalıyorlar. Tam da bu durumda CREAMIVE Web Tasarım Ajansı devreye giriyor ve Anadolu şehirlerinde de İstanbul’daki gibi kaliteli ve kurumsal işler sergiliyorlar.

Balıkesir ve Balıkesir İlçelerinde Web Tasarım

Firma sadece merkezde hizmet vermeyecek. Aynı zamanda Bandırma, Burhaniye, Ayvalık, Edremit ve Dursunbey gibi nispeten büyük ilçelere de ulaşarak tüm bölgede hizmet ağını genişletecek. Balıkesir’i anlatmak gerekirse, şehrin ilçeleriyle beraber toplam nüfusu 1 milyonu geçiyor. Merkez ilçeleri Altıeylül ve Karesi’yi ayrı tutarsak Bandırma ve Edremit ilçeleri 150.000 kişiden fazla nüfusa sahip

Web Tasarım Ajansı

Balıkesir SEO Ajansı

Burada SEO Ajansı terimi çok da fazla bilinmiyor çünkü böyle bir şey ile il henüz tanışmamış. Ancak 2. şubesi burada açılan CREAMIVE, yeniliklerle beraber kendisini göstermeye çoktan başlamış bile. Şu anda birçok müşteriye kurumsal kimlik, sosyal medya ve SEO konularında destek oluyorlar.

CREAMIVE Web Ajansı’nın Facebook sayfasına  https://www.facebook.com/creamive , adresinden, internet sitesine ise  https://www.creamive.com  adresinden ulaşabilirsiniz. Kurumsal kimlik tasarımı, SEO, sosyal medya ve web yazılım konularında destek arıyorsanız hemen kendileriyle iletişime geçebilirsiniz çünkü Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyorlar.

Fatih

Halk Eğitim'de hızlı okuma seminerleri verdim. Bir kolejde bir süre bilgisayar öğretmenliği yaptım. Hızlı Okuma , Anne Baba Eğitimi , Güzel Konuşma , Pazarlama teknikleri gibi konularda çalışmalar yapmaktayım ve yazılarım yerel ve ulusal basında yayınlanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir