Hotmail ile iletişime oturum aç

Mailimi her kontrol edişim yeni bilgiler edinmemi sağlıyor. Çünkü haber sitesi abonelikleri, güzel duyurular, iletişim mailleri derken gün içerisinde bir çok mail birikiyor. Bir Hotmail hesabı ile bilgi akışını hızlandırmanız mümkün.

Bilerek veya bilmeyerek artık herkesin bir mail hesabı var aslında. Çünkü bir akıllı telefon aldığınız zaman mail hesabınızı soruyorlar yada hızlıca adınıza bir hesap açıyorlar. Ve açılan hesap orada öylece bekliyor. Ama etkin bir şekilde kullanmak mümkün. Hotmail oturum aç ve bilgi akışını kontrol et.

Hotmail on yıllardır kullandığımız bir hesap. Ama hala çoğumuzun bir hesabı yok. Oysa yaptığımız iş ile ilgili gelişmeleri e-posta adresi ile daha da geliştirmek mümkün. Mesela bir yaprak site dediğimiz site kurabilir ve gelen siparişleri Hotmail üzerinden takip edebilirsiniz. Faydasını ve kullanmasını bilirsek o kadar çok faydası var ki. Herkesin etkin olarak kullandığı Hotmail hesabı olmalı.

 

Fatih

7 yıl önce kişisel blog olarak başlayan sitemiz bilgi sitesi olarak yoluna devam ediyor. Sitemizde güncel konularda, özgün metinler yer alıyor. Faydalı bir bilgi sitesi olması temennisi ile..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir