Honda Civic Araç Özellikleri Nelerdir?

HONDA CIVIC ARAÇ ÖZELLİKLERİ

            Honda Civic, 2018 yılına yepyeni bir araba tasarımı ile giriyor. Yeni kasa ve tasarım özellikleriyle dikkat çeken, ileri mühendislik harikası ve yenilikçi bir araç olan yeni Honda Civic’in yeni özellikleri, alıcılarını heyecanlandıracak.

İç Dizayn

            Sedan modelleri içerisinde en iyi sportif dizaynlardan biri olan bu araç, sürücüleri teknolojik detaylarla süslenmiş iç konsoluyla karşılamaktadır. 7 inç dokunmatik ekranı oldukça kullanışlı olan Civic modeli bu bakımdan oldukça kolay bir sürüş sağlayacaktır. Aracın içi oldukça yumuşak dokulu bir malzemeyle üretilmiş olduğundan, sürüş sırasında istenilen konforu da sağlayacak bir yapıya sahiptir. Isıtmalı ön koltuk özelliği ile kış şartlarında daha verimli bir kullanım sağlayacaktır. Aracın içerisinde birçok saklama alanı iç dizaynın önemli ayrıntılarından biri olarak göze çarpmaktadır. Ayrıca, Honda Civic görüş açısı bakımından da oldukça rahattır. İhtiyaç olacak tüm fonksiyonların düğmeler halinde iç direksiyona entegre edilmiş olması da yine Honda Civic 2018 modelinin sağladığı önemli bir özelliktir.

Teknik Özellikler

            Honda Civic 2018 teknik açıdan da birçok yeniliği ve konforu içinde barındırıyor. Anahtarsız giriş ve motor çalıştırma özellikleri bunlardan biri. Ayrıca bu model, anahtarı çıkarmadan kapıları açma ve aracı çalıştırma olanağı da sağlamaktadır. Sürücü ve yolcular için tasarlanmış ön, yan ve perde hava yastıkları, araç denge kontrol sistemi, lastik basınç uyarı sistemi, yol bilgisayarı, yokuş kalkış desteği gibi özellikler de standart olarak alıcılara sunulmaktadır. Maksimum 200 km hıza ulaşabilen yeni Civic modelinin ortalama hızlanma süresi 11 saniyedir. Otomatik veya 6 ileri manuel şanzıman seçenekleriyle satışa sunulan araba, yalnızca benzinli yakıt sistemine sahiptir. Bu araca sahip olmak isteyenlerin, araca LPG taktırması önerilmektedir; çünkü benzinli motorlarda aracın ortalamak yakıt tüketimi 9 litredir.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir