Yıl Sonu Araba Kampanyaları

Kampanyalar araç almak için bir fırsat. Yılın son aylarının gelmesiyle birlikte otomobil firmaları birbiri ile yarışa girerek satın alıcıların ilgisini çekmek için mücadele etmektedirler. Satıcılar son model araçlarını alıcıların beğenisine sunmak satış pazarını genişletmek adına çeşitli yöntemler geliştirmişlerdir. Bunlardan en önemlisi belirli bir taksit miktarını yüzde sıfır faizle tüketicilere sunarak son model araç piyasasını canlandırmışlardır.

Sıfır araç için hem taksit uygunluğu hem da yılın son aylarında araçlar indirime girerek alıcılara sunulmaktadır. Otomobiller fiyat avantajının yanında kullanıcıların istediği her türlü ekstra özellik ve fonksiyon ya da aksesuar seçimi ile kullanıcılar kendilerine uygun aracı istediği gibi oluşturabilmektedir. Yıl Sonu Araba Kampanyaları hem binek araçlarda hem de ticari araçlarda uygulanmaktadır.

Binek Araçlarda Otomobil Kampanyaları

Pek çok firma firma özellikle ağustos ayından başlayarak kampanyalı fiyatlarına geçmektedir. Toyota, Ford, seat gibi firmalar özellikle yaris, fiesta, ibiza gibi modellerinde kullanıcıları oldukça memnun edecek indirimlere giderek ürününü daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefledi. Bazı araçlarda 20 aya kadar süren vadeyle sıfır faiz imkânı vererek kullanıcıları faiz gibi bir yükten kurtardı. Kullanıcılar kampanyalı araçları tercih ederek daha az ödeyerek araç sahibi olma imkânı kazandı ve otomobil kullanıcı hedef kitlesini artırıldı.

Ticari Araçlarda Otomobil Kampanyaları

Yılsonu araba kampanyaları içerisinde esnafın yüzünü en çok güldüren otomobil kampanyaları arasına girdi. Büyük ve geniş araçla mesleğini icra etmeye çalışan esnaf için sıfır kilometre araç almalarını kolaylaştıran kampanya otomobil üreticileri tarafından geldi. Binek araçlarda olduğu gibi ticari araçta da kampanya yürüten Ford, transit modelinde yine esnafa müjdeli geldi. Otomobili hesaplı almak isteyen kullanıcılar yılın sonlarına doğru pek çok modelde uygun fiyata aradıkları sıfır tertemiz hayalinizi süsleyen araçlara sahip olup yeni aracınızın keyfini sürebilirsiniz.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir