Astral Seyahat Eğitimi Ne İşe Yarar?

            Astral Seyahat bilinen anlamıyla, beden dışı seyahattir. Bedeni belirli süre terk ederek, çeşitli yerlere düşünce gücüyle gidip, gidilen yerleri gözlemleyebilen bir deneyimdir.
Astral seyahatte kişi, uyku halinde ya da uyanıkken gerçek hayatta yolculuk yapar.  Bu seyahati gerçekleştirmek için rüyaları kontrol edebilecek güçte olmak gerekiyor. İnsanların rüyalarını kontrol edebilecekleri güçleri vardır,  sadece bu konuda biraz deneyim sahibi olmaları gerekir.

            Astral seyahat için özellikle büyük şehirlerde eğitim verilmektedir.  Bu eğitimler sonucunda kişi yeterince konsantre olabilirse düşündüğünden daha kısa sürede Astral seyahat yapabilmektedir. Bu eğitimler sayesinde, eğitime katılan diğer kişilerin deneyimlerine de tanıklık edebilmektedir.

Astral Seyahat Nasıl Yapılıyor?

            Astral seyahat için seçtiğiniz ortam sizin en çok rahat edebileceğiniz yer olmalıdır. Sırt üstü uzandığınız yerde yatağın kıpırdadığını hayal edin. Ardından Ruhunuzun bedeninizden çıkıp gideceğini ve özgür olacağını düşünün. Bu düşünceye iyice odaklanın. Tavanda bir noktaya odaklanın.  O noktadan kendi bedeninizi gördüğünüzü hayal edin. İlk denemelerinizde başarılı olmayabilirsiniz. Birden fazla kez deneyip odaklanmanız gerekiyor.

            Astral seyahate karar verirken nereye gitmek istediğinizi önceden belirlemeniz gerekiyor. Konsantre olmaya çalışırken nereye gideceğinizden emin olmanız işinizi, kolaylaştıracaktır. İlk Astral deneyiminiz de daha önce gittiğiniz ve iyi bildiğiniz yerleri tercih etmeniz gerekir. Aksi takdirde hem konsantrasyonda hem de seyahatte başarılı olamayabilirsiniz.

            Astral seyahate geçiş sırasında, vücudumuz bazı tepkiler verebilir. Bu tepkiler; kalpte aşırı çarpma, kulaklarda uğuldama, yerin sallandığını hissetme ve göbek bölgesinde hissedilen ağrı. Bazı insanlar bu tepkilerden korkar ve astral seyahat deneyimi yaşayamaz.  

Astral Seyahatin Yararları

            Hayal dünyanızın gelişmesine katkı sağlar. Mutluluk hormonu salgılar. Evrendeki her şeyi olduğundan farklı görmenize yardımcı olur. Psişik güçleriniz gelişir. Bilinçaltınızı daha kolay yönetebilirsiniz. Odaklanma ve konsantrasyon becerileriniz artar.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir