4 adımda satışa başla

 

4 adım da para kazanmaya başlayabilirsiniz. Test edilmiş ve başarıya ulaşmış tekniklerle para kazanmaya hemen başlayın.

Site kur

Bir ürününüz var ve il sınırları dışına satmak istiyorsunuz. Ama diğer insanlarla nasıl iletişim kuracaksınız düşünüyorsunuz. Çok kolay. Hemen bir web sitesi kuruyorsunuz. Sizin adınıza site kuracak yüzlerce firma bulabilirsiniz.

Bu günlerde firmaların çok tercih ettiği sitelerden biriside blog siteler. Bu sayede ürünleriniz için kolaylıkla hedef kitleye ulaşmanız mümkün.

Ürün bilgilerini ekle

Siteyi kurdunuz. Ürün bilgilerinizi ekleyin. Sizi neden tercih etmeliler açıklayın. Ürünlerinizin faydaları nelerdir bilgiler girin. İletişim bilgilerini girin.

Google adwords kullan

Google arama seçeneği sunduğu gibi size satış imkanı da sunuyor. Sizin ürünlerinizi 0.06 kuruş gibi ücretlerle hedef kitleye ulaştırıyor. Küçük reklam giderleri ile google adwords size pazarlama imkanı sunuyor.

Satışa Başla

Artık internette ve dünyanın her yerindesiniz. Ürünlerinizi hedef kitlenin ilgi alanında. Satışa başlayabilirsiniz. Telefonlarınız çalmaya başlayacaktır. Nasıl mı göndereceksiniz ? Telefonlar gelmeye başlayınca ürün ambalaj ve paketleme de ilgi alanınza girecektir. Artık para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir