Bankada Unutulan Para Sorgulama

            Günümüz dünyasında her geçen gün bankalarla olan iletişimimi kat ve kat artıyor, aynı zaman da bu iletişimin artmasına zorlanıyoruz. Şöyle ki bir yerde çalışmaya başlarsak veya internet üzerinden bir şeyler kazanmaya çalışırsak bir banka hesabımız hatta birden fazla banka hesabımız olmak zorunda. Hal böyle olunca tüm insanlar gibi bizde bu banka hesaplarını kullandıktan sonra unutuyor hatta bazen biriktirmek üzere içinde bıraktığımız parayı bile unutuyoruz.
 
            Bankada Unutulan Para Sorgulama sistemi olmasaydı eğer şöyle olacaktı ki: Türkiye’de her banka hesabı olan kişilerin 10 lira hatta 5 lira hesaplarında unuttuğunu, üzerinden yıllar geçtiğini ve artık hesabın kullanılmaz hale geldiğini düşünelim. Tüm herkes 1 banka hesabını böyle heba ederse ki Türkiye’de çoğunluğun birden fazla banka hesabı var.

            Böyle bir örnekte görmüş olduğunuz üzere bunu kişi sayısına çarparsanız bankaya kalan para çok yüksek. Bu olayın böyle olması gerekmiyor çünkü unutulan para sorgulama sistemi artık banka hesaplarımızda var olan paramızı sorgulama suretiyle hangi hesapta uzun süredir pasif olan ne kadar paramız var bunu görebiliyoruz.
 
http://www.zamanasimi.org/tbb.xhtml
 
            Öncelikle bu siteye girdikten sonra ad ve soyadı yazarak siteye giriş yapıyoruz. Daha sonra güvenlik kodunu da girerek sorgulama işlemini başarıyla yerine getirmiş oluyoruz. Bu sorgulama sayesinde hangi hesabımda ne kadar para kalmış, unuttuğum para var mı, zaman aşımına uğramış hesaplarım ve paralarım var mı hepsini rahatça öğrenebilirsiniz.
 
            Ayrıca bunu bir düzen haline getirirseniz eğer arkanızda zorluklarla kazandığınız parayı boşu boşuna bırakmış olmazsınız. Ben unutmam demeyin hepimiz unutkanız insanız sonuçta. Yıllar geçtikte her şeyi yavaş yavaş hatırlamakta zorlanıyor. Eğer bu sorgulama sistemini bir düzen haline getirirseniz sizin için en hayırlısı ve en karlısı olacaktır. Sıra geldi merakımızı gidermeye. Siteye tıklayarak bankada unutulan paranız var mı rahatça sorgulayabilir, merakınızı giderebilirsiniz. İyi günler dinleriz.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir