Bellona 2017 Oturma Grupları

            2017 yılının yaklaşmasıyla bu senenin yeni ürünleri de piyasaya tanıtılmaya başlandı. Ev de en çok kullandığımız bölüm olan salon ve dinlenme alanlarımız da günlük yoğun tempomuzdan dolayı en çok konforu hak eden kısımlarımızdan. Mobilya konusunda günümüz de trendi ve rahatlığını takip eden Bellona 2017 oturma gruplarında bu sene harika çalışmalar olmuş. Özellikle oturma gruplarıyla öne çıkan firmanın rahat ve kullanışlı tasarımları ile karşımıza çıkıyor. 
            
            Bellona 2017 oturma gruplarında renkli çiçek motifleriyle tekli koltuklarla  bohem havası katmış olsa da genel olarak bu hissi veriyor ve koltuk renkleri  pastel tonlarıyla bağdaştırılmış. Evde otururken kendinizi hem rahat hem de lüx içinde hissedeceğinizden hiç şüphem yok. Bu Bellona 2017 oturma gruplarıyla bu sene lüx’ü evinize getiriyor ve vazgeçilmez bir ürün olarak yerini alacak gibi duruyor. Hem lüx hem rahat hem de fiyat konusunda da zorlanmayacaksınız. Günümüzün mobilya anlayışını en iyi karşılayan Bellona oturma grupları iç mekân algısını size tanımlatacak ve memnuniyet seviyenizi artıracaktır. İç tasarımınıza çok yakışacak olan renkli, cıvıl cıvıl ve motiflerle tamamlanmış olan koltuklarda özellikle bu senenin modası olan mavi, vişne, gülkurusu gibi renkler kullanılmış.

            Her zevke ve kitleye hitap edebilen bu ürünler kullanışlı ve estetik olmasıyla ön plandalar. Evden işe geldikten sonra günün en stresli kısmından kurtulup ailenizle rahat vakit geçirebileceğiniz bir ortam oluşturuyor. Misafirlerinizle birlikte hem şıklığın hem de rahatlığın keyfini sunmaya olanak veren Bellona oturma gruplarıyla kendinizi çok daha mutlu hissedeceğinizden şüphem yok. 

            Orta sehpa ve küçük mobilyalarla öne çıkacak olan bu koltuklar çiçek motifleriyle bu sene baharı erkenden evinize getirecek gibi duruyor. Çok fonksiyonlu mobilya kategorisine giren Bellona oturma grupları 2017 nin kullanışlı ve en çok talep edilen ürünlerinden olacağa benziyor. Hem fonksiyonlu hem rahat hem de renkleriyle gördüğünüzde heyecan duygusunu hissedeceksiniz. Bellona 2017 oturma grupları parke ve mobilya uyumunuzla konforlu bir sene sizi bekliyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir