Bir gezi blog açarak yazmaya merhaba deyin

Birkaç gündür blog yazısı eklemedim. Sıkıntı bastı desem yalan olmaz. Düzenli olarak yazmaya başladığınız zaman artık klavye tuşları sizi çekiyor. Blog sitemin bir gezi blogu olmasını çok isterdim. Çünkü gezi bloglarının günümüzde çok geçerli olduğunu düşünüyorum.

Artık bir yerden bir yere giderken teknolojiyi de yanınızda taşıyorsunuz. Bir fotoğraf karesi yakalamanız an meselesi. Haliyle gezmeyi seven birisiyseniz mutlaka bir gezi blogu açmalısınız. Gezi blogları , gezmeyi düşünenlere veya gideceği yeri merak edenlere bilgi açısından önemli katkı sağlıyor.

Bu gün ülkemizde kendi ilinizde bile bir gezi blogu macerasına başlayabilirsiniz. İlinizi günün belirli saatlerinde gezebilir bir boş vaktinizde gözlemlerinizi sitenize aktarabilirsiniz. Blogunuz bir başşkası açısından gezi rehberi gibi olacaktır. İş ilerledikçe keyif almaya başlarsınız. Ve zaman içerisinde başka yerlere doğru yelken açarsınız. Birkaç kişi birlikte de bir blog açabilir. Beraber gezdiğiniz gibi ortak bir işte buluşmanın heyecanını yaşarsınız.

Bir blog açmak , yeni bir iş kurmak kadar önemli bana göre. Çünkü yazmanın, metin üretmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu gün ana haber bültenleri ve gündelik yaşam yazılan metinler ile kendine rota çiziyor.

Blog açmak ise çok kolay. Siz yeter ki bir web sitesi sahibi olmak isteyin. Yeter ki yazmak isteyin. Yazmak kariyer açısından da bir hayli önemli. Yazdıkça işlerinizde mesafe almanız daha kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir