E okul sistemi hayatın bir parçası oldu

E okul sistemi 2007 yılında kuruldu. Ve kurulduğu günden beri eğitim dünyası tarafından aktif olarak kullanılıyor.Detaylı analiz yapabilmek için raporlarının alınabildiği sistem her geçen gün kendini yenileyerek yoluna devam ediyor.

Eokul eğitime dair kim varsa herkesin bir parçası haline geldi. Son olarak düzenlenen mobil kullanım ile hedef kitlesini bir hayli genişletti. Artık cep telefonu olan herkes oturduğu yerden eokul sistemine girmekte öğrencinin okul durumu ile detaylı bilgi sahibi olabilmekte.

Yıllar önce karne günü heyecanı bilinmeyen notlar ile bir hayli artradı. Ancak e-okul sistemi ile artık notlar sisteme eklendiği andan itibaren öğrenilmekte. Öğrenciler kişisel bilgilerini sisteme girerek notlarına anında ulaşabilmekteler.

VBS dediğimiz veli bilgilendirme sisteminin önemi gün geçtikçe artıyor. Veliler çocukların okul durumlarını takip ederek duruma anında müdahale edebiliyorlar. Pc ve telefonlardan anında ulaşılan sistem eğitim durumu ile bir çok bilgi sunmakta. Öğrenci devamsızlıkları anında velilerinin elinin altında.

Okul kayıtları , teog sınavı işlemleri eokul sistemi sayesinde daha kolay hale geldi. Sisteme verilen yüklendiği andan itibaren sonuçlar hızlıca açıklanabilmekte. Başvurların bitmesinin akabinde birkaç gün içinde sonuçlar açıklanabilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir