Evden işinizi destekleyin

Günümüz şartlarında artık herkesin evinde bir bilgisayar var. Bundan birkaç evde internet bağlantısı epey pahalı geliyordu. Şimdi bilgisayarlar herkes tarafından alınabilir hale geldi. Haliyle evinizden işinize destek olmanız mümkün.

Hangi sektörle ilgileniyorsanız araştırma yapabilir ve pc üzerinde küçük notlar alabilirsiniz. Zaman içerisinde işinizle ilgi bilgi birikimin artacağı gibi işinizin tanıtımında kullanacağınız birikim olacaktır. Bu bilgi birikimini broşür, tanıtım yazısı, basın bülteni gibi sizi tanıtan aktivitelerde bulunabilirsiniz. İş yerinin yoğunluğu nedeniyle bu işlere pek fazla bakma fırsatınız olmaz. Ama hepimizin evde pc başında geçirdiği saatler vardır. Teknoloji artık evimizde. Hazır internete göz atarken işinizle ilgili notlar biriktirin. Ve bu notları alt alta ekleyerek kendi yorumlarınız ile güzel metinler oluşturun. Facebook , twitter gibi teknoloji harikası sitelerde paylaşarak işinizi ön plana çıkarın.

Evden para kazanmayı hepimiz merak ederiz. Aslında işimizle ilgili evden yapacağımız araştırmalar sokağa çıktığımız zaman bize kariyer olarak, referans olarak dönecektir. Evden işinize yatırım yapın. Evden işinizle ilgili anahtar kelimelere yatırım yapın ve kazanın.

Bilgi birikimlerinizle bir blog açabilir ve metinlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu geleneksel pazarlama şeklinizi değiştirecek ve sizi daha tanınır hale getirecektir. Blog yazarlığı günümüzde bir hayli popüler bir alan. İşletme sahipleri işleri ile ilgili bloglar açarak kazançlarını artırabilirler. Birkaç anahtar kelime belirleyin ve bu anahtar kelimeler etrafında metinlerinizi şekillendirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir